РУССКИЙ / LATVIEŠU

ANNAPURNA-CHITWAN 14 dienu trekings un safari- iepazīšanās ar Nepālas Himalajiem

2017 g. 17. aprīlis - 04. maijs

 

Nāktos krietni pacensties, lai pārspētu mūsu iepazīšanās trekingu Anapurnas reģionā. Esam apvienojuši Anapurnas īso maršrutu ar savvaļas safari Čitvanas nacionālajā parkā. Šajā piedzīvojumā patīkami apvienoti kontrasti, ko piedāvā trekings nomaļajās Anapurnas kalnu pakājēs un safari Čitvanas apkārtnē. Pārgājiena kulmināciju piedzīvosim saullēkta kāpienā Pūna Kalnā (3210 m), kur redzēsim Dhaulagiri - septīto augstāko kalnu pasaulē - līdz ar visu tā saimi: Nilgiri, Machapuchare un Anapurnu!

 

Pokhara

 

Kopā ar atbalsta komandu un šerpām, Anapurnas taku izaicinājuma pārvarēšana, jūs atalgos ar elpu aizraujošu kombināciju, ko sniedz debesīs stīdzošās virsotnes un krāšņās ielejas. Takas mūs vedīs cauri ozolu un rododendru mežiem, kur gaisu pildīs putnu dziesmas, savukārt nometnes mūs gaidīs rāmos nostūros, kur varēsim vērot Anapurnas kalnu reģiona brīnišķos skatus. Atpūta un naktsmiers tējas namiņos ļaus baudīt kopā būšanu tā, kā to pieprata senatnes ļaudis un mūsdienu pasaule jau piemirsusi.

Pēc pārgājiena Himalaju pakājē, apmeklēsim Čitvanas nacionālo parku, vienu no pievilcīgākajām Nepālas pērlēm. Pasaules mantojuma sarakstā ierindotais rezervāts sargā vairāk nekā 932 kvadrātkilometru mežu, purvāju un vilnījošu zāļaudžu platību, to apdzīvo ievērojama neskartās dabas populācija. Nav nekāds brīnums, ka šī vieta ir tik iecienīta. Čitvanā mājo viena no lielākajām Āzijas viena raga degunradžu populācijām, un parks kalpo arī kā viens no pēdējiem patvērumiem Bengālijas tīģeriem. Šeit būs gan kultūras programma, gan Safari degunradžu meklējumos!

 

Un tas viss - mūsu lieliskās komandas pavadībā, kas ar savu sirsnību, humora izjūtu un gādību pārliecināsies, lai viesošanās Nepālā pievienotos jūsu dzīves dārgākajām atmiņām.
Ceļojumā mūs pavadīs pieredzējuši, angļu valodā runājoši gidi (tulkojums uz latviešu un krievu valodu), visas mūsu mantas nesīs nesēji, pašiem atliks tikai pilnībā atdoties Himalaju kalnu un savam iekšējam skaistumam. Tiem, kam būs vēlešanās, katru dienu pavadīsim dažādās meditācijās, sevis meklējumos.


Ceļojuma cena: Eur 1950.-


Ceļojuma cenā iekļautas naktmājas viesu namos treka laikā ar 3 reizēju ēdināšanu, starptaustiskās aviobiļetes ar Turkish Airlines, transferi no lidostas un pa Nepālu.

3 naktis viesnīcā Katmandu B/B
2 naktis viesnīcā Pokhara B/B
2 naktis viesnīcā Chitwan Nacionālajā parkā, Safari, kultūras programma
Gids un nesējs (viens nesējs uz diviem cilvēkiem), ēdināšana gidiem un nesējiem.
Atļaujas trekam un Ieejas kartes Anupurnas Dabas parkā.


Cenā nav iekļauts:
Ēdināšana Katmandu un Poharā.
Nepālas vīza, Personīgā apdrošināšana.
Alkoholiskie un bezalkaholiskie dzērieni.
Dzeramnauda nesējiem un gidam.

 

Grupas maksimālais cilvēku skaits – 15, apmaksa 50% apmērā jāveic līdz 1.martam, atlikums līdz 1.aprīlim.


Pieteikties : 27759979 (Asti) , This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.