РУССКИЙ / LATVIEŠU

Foto trekings Himalajos - Mardi Himal un Poon Hill

7.aprīlis - 28.aprīlis, 2022g.

Nepālā atrodas 8 pasaules augstākās virsotnes un 4 UNESCO mantojuma vietas - tā ir katra fotogrāfa sapņu galamērķis. Majestātiskie panorāmas skati uz Himalajiem, aizraujošā kultūra un vēsturiskās senās citadeles ir fascinējoši fotografēšanas objekti, kas iedvesmos radošumu ikvienam.

 

Neatkarīgi no tā, vai esat entuziasts, iesācējs vai profesionāls fotogrāfs, mēs aicinām jūs pievienoties mūsu 21 dienas foto piedzīvojumam Nepālā, trekingā Anapurnas reģionā uz Mardi Himal un Poon Hill.

Anapurnas reģions ir viens no skaistākajiem pārgājienu galamērķiem, kas ved cauri blīviem egļu un kļavu mežiem un apdzīvotām vietām, dodot jums iespēju vērot cilvēku tradīcijas un kultūru, baudot kalnu un kalnaino ainavu dabisko skaistumu. Mardi Himal Treks ļaus baudīt plašo panorāmu uz Annapurnas masīviem, Mačapučare (Zivs Aste) 6947 m, Manaslu 8163 m, Hiunčuli 6441 m , Dhaulagiri 8167 m un pašu Mardi Himal 5587 m. No Mardi Himal bāzes nometnes paveras elpu aizraujošs skats uz svēto Šivas mājokli Mačapure kalnu un tā virsotni.

 

Poon Hill Treks ir salīdzinoši vienkāršs pārgājiens, kas vijas pa etniskiem ciemiem un rododendru mežiem. Šis uzmundrinošais pārgājiens demonstrē dažus no skaistākajiem Anapurnas un blakus esošo Himalaju skatiem, īpaši no Poon Hill skatu punkta. Rīsu terases papildina attēlu, padarot Poon Hill par fotogrāfa paradīzi.

 

FOTO TREKINGS HIMALAJOS ir domāts visiem tiem, kuri bez steigas vēlas pabūt ieskauti pasaules augstāko kalnu enerģijās un veltīt sevišķu laiku mirkļa brīnuma tveršanai, vienā no visbrīnumainākajām zemeslodes vietām. ( kā arī visiem, kuri jau bijuši kalnos un mājās vēl ir brīva siena 2x3 m paša radītam momentuzņēmumam :)) Visa foto tūres programma Himalajos ir veidota tieši uzņemšanas laikam, kas nozīmē, ka mēs celsimies agri – rītam austot, un viss dienas režīms ir veidots, ņemot vērā labāko uzņemšanas laiku.

 

Profesionāliem fotogrāfiem šī foto ekskursija Himalajos ir brīnišķīga iespēja ne tikai apvienot radošumu un atpūtu, bet arī iegūt pilnīgi unikālus fotomateriālus personālai izstādei.

Un iesācējiem fotogrāfiem - iespēja attīstīt savu stilu fotogrāfijā, atklāt savas spējas, pavadīt atvaļinājumu foto vidē un iegūt vērtīgus padomus.

 

996645 595622863836408 1931516085 n    poon hill trekings

 

 Pārgājienā var piedalīties jebkurš normālā fiziskā formā un ne tikai foto cienītāji, bet visi dabas un kalnu mīļotāji! Jebkurā gadījumā iesakām ņemt līdzi kādu fotoaparātu – jo galu galā esam pārliecināti, ka vēlēsieties fotografēt - vispārējā atmosfēra mudinās!

Mūs pavadīs mediaskola.lv fotogrāfijas pamatu kursa pasniedzējs un pieredzējis fotogrāfs Urbanovičs Sergejs urbanfoto.lv Jūs saņemsiet vērtīgus padomus, kā uzņemt nenovērtējamas Himalaju fotogrāfijas.

Trekingā mūs pavada hindu valodā runājošs gids - vietējās kultūras nesējs, kas nozīmē, ka mēs patiešām savienosimies ar vietējo kultūru un redzēsim to, kas ne vienmēr ir pieejams parastam tūristam. (Mēs var nodrošināt tulkojumu krievu un latviešu valodā)

FOTO TREKINGU organizē Maģiskie Himalaji un Asti, kurš jau kopš 2005. gada apmeklē Nepālas, Indijas un Ķīnas Himalajus, gan viens, gan vedot uz kalniem grupas.

 

      asti trekking nepal  

Mūsu mantas nesīs nesēji, pašiem atliks tikai pilnībā atdoties Himalaju kalnu un savam iekšējam skaistumam. Tiem, kam būs vēlešanās, katru dienu pāŗis stundas pavadīsim dažādās meditācijās, sevis meklējumos.

 

Ceļojuma cena: Eur 2400.-
Ceļojuma cenā iekļautas naktmājas viesu namos treka laikā ar 3 reizēju ēdināšanu, starptautiskās aviobiļetes, transferi no lidostas un pa Nepālu.
3 naktis viesnīcā Katmandu B/B
1 nakts viesnīcā Pokhara B/B
Gids un nesējs (viens nesējs uz diviem cilvēkiem), ēdināšana gidiem un nesējiem.
Atļaujas trekam un Ieejas kartes Anupurnas Dabas parkā.

 

Cenā nav iekļauts:

Vīzas, ēdināšana Katmandu un Poharā.
Personīgā apdrošināšana.
Alkoholiskie un bezalkaholiskie dzērieni.

 

Grupas maksimālais cilvēku skaits – 20, Pirmā iemaksa 10% maksājama reģistrācijas brīdī, otrā 50% no cenas samaksājama līdz 21. februārim, pārējā maksa sedzama līdz 1. aprīlim.

 

Pieteikties : 27759979 (Asti)
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.Nakšņošana ceļā tiek organizēta vietējās viesu mājiņās. Istabiņas jādala uz diviem. Ceļojuma laikā varēsim izbaudīt tradicionālos nepāliešu ēdienus, kā arī starptautisko virtuvi. Brokastis un vakariņas pasniegs tējas namiņos vai viesu namos, kuros nakšņosim. Pusdienas ieturēsim ceļā uz nākamo pieturas punktu. Ierašanās un atvadu vakariņas, kā arī brokastis tiks pasniegtas laikā, ko pavadīsim Katmandu. 

mardi himal foto trekings