РУССКИЙ / LATVIEŠU

Mani Rimdu Festivāls Tengboče un Ama Dablam Bāzes nometne

2.-19.novembris, 2023g.

S A P Ņ O T Ā J !
D R O S M I N I E K !
|
Mēs aicinām tevi sev līdzi!
Sakrālais ceļojums | Himalaju mistērija
Mani Rimdu Festivāls - Tangboche klostera ceļš (Ama Dablam bāzes nometne 4600m)
Mēs iedvesmojam tevi atvērties citādākam, dziļākam Visuma redzējumam Himalaju spēka vietās. Tur, kur dus visdziļākie Sirds dārgumi un kalnu korēs ierakstīti dižākie noslēpumi.
Tu un es, mēs esam gaidīti tur, kur aizvien vēl ir dzīvas senās zināšanas, Augu spēks, dziedinājums, mūzika un krāšņums.
Nāc, atveries, mēs tevi aizvedīsim pie savējiem uz Himalajiem, pa skaistākajām takām līdz pat mistēriju caurvītiem klosteriem un svētvietām, lai kopā nosvinētu Mani Rimdu festivālu, vienu no brīnumainākajiem notikumiem šajās svētajās vietās. Ar dziļu cieņu un apbrīnu mēs dosimies patiesi izzināt turieniešu paražas, pasaules redzējumu, piedalīsimies sakrālās praksēs, saņemot dziedinājumu un daloties mīlestībā.
18 dienas kopā ar savējiem viņu svētkos, dzīvē, mūzikā, pasaules redzējumā, dejās.
Mēs aicinām tevi līdzi!
ININ NINI un Asti
< <
Vairāk, rakstot: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
_____________________________
Sunrise at Ama Dablam Base Camp baner
KAS MŪS GAIDA?
Mani Rimdu Festivāls / Tangboche Klostera ceļš (Ama Dablam bāze)
Maģisko Everesta taku viducī, Khumbu reģionā, slejas Tangboche klosteris, pārredzot pasauli un lūdzoties par mīlestību, labestību un cilvēces labklājību. Klosteris atrodas kursteclēs starp pasaules augstākajām virsotnēm - Everestu, Taboche, Lhotse, Nuptse, Ama Dablam, Makalu un Cho Oyu. Kalnu smailes slejas virs pasaules, ļaujot cauri dejot vējiem no neaizniedzamajiem Himalaju augstumiem.
Katru gadu, Novembrī, desmitā Tibetiešu kalendāra mēnesī, Tangboche un citi reģiona klosteri svin brīnumainus svētkus par godu Guru Rinpoche Padmasambhava un budisma pirmsākumiem. Svētki ilgst deviņpadsmit dienas un ir pārpilni maģiskiem notikumiem. Lamas un šerpas satek no malu malām, lai radītu šo notikumu un izdzīvotu to dejās, neparastās maskās, lūgšanās un dzīrēs.
Mūsu takas vīsies cauri pārsteidzoši skaistām Sniega zemes ainavām līdz aizvedīs līdz namdurvīm, kur vietējie un mūki vedīs rituālās dejās un dziedājumos, ļaujot atdzimt iekšējā un ārējā harmonijā un skaistumā.
Piedzīvojums sāksies no paša pirmā brīža, kad ieradīsimies Katmandu. Durbara laukuma senās celtnes, Kumari aiz sienām glabātie noslēpumi, Thamelas rosīgās ielas, pārpilnas ar ceļotājiem un kalnos kāpējiem no visas pasaules, varēnās Stupas ar visu vērojošajām Budas acīm, neatklātās pasaules amatnieku darinājumi un gardi ēdieni - tas viss tevi pārsteigs vēl pirms lielā ceļa uzsākšanas. Lidojums pāri elpu aizraujošām ainavām no Katmandu uz Luklu, pašu Everesta sirdi, no kurienes virzīsimies Everesta virsotnei aizvien tuvāk un tuvāk. Ceļā mēs apciemosim Phagding, Namche Bazaar, Tangboche ciemus, itvisur raugoties neaprakstāmajā skatā uz pasaules augstākajām virsotnēm.
_____________________________
kathok monaastery festival
KĀDS BŪS CEĻŠ?
2. Novembris | 2023 :
Ierašanās Katmandu (1,400 m), transfērs uz hoteli
________
3. Novembris | 2023:
Sagatavošanās ceļam.
________
4. Novembris | 2023: Kathmandu –Lukla (lidojums) - Phakding (2652 m) 3 - 4 stundu gājiens.
________
5. Novembris | 2023: Phakding – Namche tirgus (3440 m) 5 - 6 stundu gājiens.
________
6. Novembris | 2023: Namche tirgus – Aklimatizācijas diena.
________
7. Novembris | 2023: Namche tirgus – Tangboche (3860 m) 4 - 5 stundu gājiens.
________
8. Novembris | 2023: Tengbochea festivāls
________
9. Novembris | 2023: Tengbochea festivāls
________
10. Novembris | 2023: Tengbochea festivāls
________
11. Novembris | 2023: Ceļš uz Pangbochea
________
12. Novembris | 2023: Dienas kāpiens uz Amadablam bāzes nometni un atgriešanās
________
13. Novembris | 2023: Ceļš uz Namche Bazaar (3440 m) 5 - 6 stundu gājiens.
________
14. Novembris | 2023: Namchebazar - Phakding (2652 m) 3 - 4 stundu gājiens.
________
15. Novembris | 2023: Phakding - Lukla (2840 m) 2 - 3 stundu gājiens.
________
16. Novembris | 2023: Lukla - Kathmandu (lidojums)
________
17. - 19. Novembris | 2023: Brīvais laiks
_____________________________
KAS MĒS ESAM?
|
JOURNEYS INTO DEEP ir garīgie, dziedinājuma un izziņas ceļojumi uz maģiskājajiem pasaules punktiem, kur aizvien vēl ir dzīvas senās zināšanas.
Tie ir tāli ceļi džungļos, kalnos, okeānos un tuksnešos, lai aizvien dziļāk izjustu, izprastu sevi. Tās ir tikšanās ar medicīnas sievām un vīriem, ar šamaņiem un priesteriem, ar vienkāršām cilšu sieviņām un pasaku teicējiem Dienvidos, Rietumos, Ziemeļos un Austrumos.
JOURNEYS INTO DEEP ir pieredzes, ceremonijas un atbalsts, lai uzlabotu savu fizisko un gara veselību. Tie ir ceļojumi un sevis piedzīvošana dziļumā, saskarsmē ar patieso, vienlaikus atveroties viskrāšņākajiem Visuma redzējumiem un pasaules, augu, cilvēku skaistumam.
Kopā ar medicīnas sievu, sapņu šamani un rakstnieci ININ NINI.
|
MAĢISKIE HIMALAJI| Maģiskie Himalaji

Trekingā mūs pavada hindu valodā runājošs gids - vietējās kultūras nesējs, kas nozīmē, ka mēs patiešām savienosimies ar vietējo kultūru un redzēsim to, kas ne vienmēr ir pieejams parastam tūristam. (Mēs varam nodrošināt tulkojumu krievu un latviešu valodā)

Maģiskie Himalaji un Asti jau kopš 2005. gada apmeklē un organizē trekinga ceļojumus Nepālas, Indijas un Ķīnas Himalajos.

_____________________________
 
TU ESI ĻOTI GAIDĪTS

 

Ceļojuma cena: Eur 2222.-
Ceļojuma cenā iekļautas naktmājas viesu namos treka laikā ar 3 reizēju ēdināšanu, transferi no lidostas un pa Nepālu, vietējie lidojumi Katmandu-Lukla-Katmandu)
4 naktis viesnīcā Katmandu B/B
Gids un nesējs (viens nesējs uz diviem cilvēkiem), ēdināšana gidiem un nesējiem.
Atļaujas trekam un Ieejas kartes Dabas parkā.

 

Cenā nav iekļauts:

Starptautiskais pārlidojums, Vīzas, pusdienas un vakariņas Katmandu.
Personīgā apdrošināšana.
Alkoholiskie un bezalkaholiskie dzērieni.

 

Grupas maksimālais cilvēku skaits – 20, Pirmā iemaksa 10% maksājama reģistrācijas brīdī, pārējā maksa sedzama ierodoties Katmandu.

 

Pieteikties : 27759979 (Asti)
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.Nakšņošana ceļā tiek organizēta vietējās viesu mājiņās. Istabiņas jādala uz diviem. Ceļojuma laikā varēsim izbaudīt tradicionālos nepāliešu ēdienus, kā arī starptautisko virtuvi. Brokastis un vakariņas pasniegs tējas namiņos vai viesu namos, kuros nakšņosim. Pusdienas ieturēsim ceļā uz nākamo pieturas punktu. Ierašanās un atvadu vakariņas, kā arī brokastis tiks pasniegtas laikā, ko pavadīsim Katmandu.